تبلیغات
کلوپ بدمینتون - کسب نتیجه در رقابت های دهه فجر
امیدوار به کسب نتیجه در رقابت های دهه فجر سرمربی تیم ملی بدمینتون گفت: با توجه اردوهای برگزار شده امیدوار به کسب نتیجه در رقابت های بین المللی دهه فجر هستیم.

 سحر زمانیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: با توجه به اینکه مسابقات بین المللی دهه فجر از 21 بهمن آغاز می شود اولین اردوی تیم ملی 2 تا 10 بهمن برگزار می شود تا ملی پوشان بتوانند به شرایط ایده ال برای حضور در این رقابت ها دست یابند. 


وی گفت: برای حضور در این اردو 9 بازیکن برتر بر اساس رنکینگ هایی که در 2 دور مسابقات در هر مقطع نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کسب شد انتخاب شدند. برای حضور در این اردو علاوه بر آزمون های مربوط به مسابقات توپی آزمون بدنسازی از معیارهای اصلی مان بود و افرادی که در این آزمون موفق بودند توانستند جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آورند.


مربی تیم ملی افزود: بدمینتون رشته ایست که برای فعالیت و کسب موفقیت در آن نمی توان یک شبه به شرایط ایده ال رسید. این در حالیست که شرایط نسبت به گذشته برای راهیابی به تیم ملی تغییر کرده است. در گذشته شاید برخی که از نظر بدنسازی در شرایط ایده ال قرار نداشتند مطمئن بودند که به اردو تیم ملی دعوت می شوند ولی هم اکنون شرایط مثل قبل نیست.


وی گفت: نفرات حاضر در اردو از استان های تهران، سمنان و اصفهان هستند که همگی از شرایط بسیار خوب فنی و فیزیکی برخوردارند. کادر فنی تیم ملی امیدوار است که بازیکنان بتوانند با حداکثر توانایی در رقابت های بین المللی دهه فجر حضور یابند و انتظارات را برآورده سازند.


زمانیان افزود: با توجه به اینکه 20 کشور برای حضوردر این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند و تیم های قدرتمندی در این رقابت ها حاضر می شوند. بطور حتم این مسابقات از سطح فنی بسیار بالایی برخوردار است و بازیکنان ما برای کسب موفقیت مسیر بسیار سختی را در پیش رو دارند.


وی گفت: هرچند رقبای سختی در این دوره از رقابت های بین المللی پیش رو داریم ولی باتوجه به آمادگی بسیار خوب ملی پوشان امیدوار به کسب نتیجه در این دوره از رقابت ها هستیم.


مربی تیم ملی بدمینتون افزود: آخرین بار مسابقات بین المللی دهه فجر سال 93 برگزار شد و در بخش دوبل بانوان به عنوان سومی مسابقات دست یافتند. امسال هم با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و اردوهای منظمی که داشته ایم امیدوار به کسب نتایج مورد نظر هستیم.


بیست و شمشین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر 21 تا 24 بهمن با حضور تیم های داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود.
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395 | 11:19 ق.ظ | نویسنده : مهدی حسنی | نظرات

Google

تماس با ما