تبلیغات
کلوپ بدمینتون - وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک
میزان کافی کمک‌های خود را انجام داده‌اند یا خیر بیان داشت: با توجه به شرایط خاص کشور در چند سال گذشته، معتقدم که تنها نباید از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک انتظار کمک داشت. این روزها تنها صحبت از منابع مالی نیست، به نظرم این مسئله به خود ما برمی‌گردد. باید تلاش کنیم تا سطح خودمان را ارتقا دهیم و این فرآیند تنها با استعدادیابی آغاز می‌شود. اگر بتوانیم شرایط خوبی مهیا کنیم در نهایت می‌توانیم به بهترین‌ها دست یابیم. چیزی که این روزها برای جامعه ورزش مسلم است دور شدن ورزشکاران در سنین نوجوانی یا جوانی برای تحصیل یا کار از ورزش حرفه‌آی است. به نظرم این اولین چالشی است که باید برای آن راه‌حلی پیدا کنیم زیرا به طور قطع بسیاری از علاقمندان به دلیل همین مشکلات از ورزش کنار می‌کشند.  
 
دبیر فدراسیون بدمینتون در خصوص میزبانی کشورمان در مسابقات جام فجر که همراه با امتیاز جهانی است گفت: بیست و ششمین دوره رقابت‌های دهه فجر با توجه به هماهنگی که با فدراسیون جهانی داشته‌ایم 21 الی 24 بهمن ماه برگزار می‌شود. تاکنون 20 تیم از سراسر جهان برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند. مالزی، روسیه، هند، آلمان، لهستان و ایتالیا از جمله تیم‌هایی هستند که در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند. علاوه بر تیم‌های شرکت کننده تعداد زیادی از بازیکنان مطرح جهان هم به ایران می‌آیند که از جمله آن‌ها دو بازیکن از سریلانکا و بازیکنانی از کشورهای مالزی و هند هستند. 
 
وی افزود: در بخش انفرادی آقایان 90 شرکت کننده و در بخش بانوان نیز 45 شرکت کننده حضور دارند خوشبختانه بانوان ما در این دوره از رقابت‌ها شانس بالایی برای کسب مدال دارند، بازیکنان بسیار خوبی از کشورهای پرتغال، لهستان، روسیه، ایتالیا و آلمان حضور دارند که ما از آن‌ها شناختی نداریم اما تصور می‌کنم نمایندگان ما در مقابل آن‌ها کار سختی داشته باشند. 
 
در پایان می توان نتیجه گرفت که اگر توجه ها به این رشته بیشتر شود به طور قطع می توان در این رشته ومانند این به موفقیت رسید. 


مسئولان ورزشی کشور با سرمایه گذاری محدود اما با مدیدریت  خوب می توانند شرایط خوبی را برای مدال آوری مهیا کنند. تاریخ : دوشنبه 11 بهمن 1395 | 02:28 ب.ظ | نویسنده : مهدی حسنی | نظرات

Google

تماس با ما