تبلیغات
کلوپ بدمینتون - پایان رقابا های ازاد المان

این رقابت ها که درارای جوایز 120000 دلاری میباشد روز گذشته و با برگزرای رقابت های نهایی به پایان رسید.

در قابت های انفرادی آقایان چو تین چن به مصاف هموطنش تزو وی وانگ رفت و توانست در دیداری ساده با نتیجه 2 بر 0 پیروز میدان شود و عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کند. یکی از شگفتی ها در رقابت های انفرادی آقایان حذف بدمینتون بازان چینی چن لانگ ، لین دان و تیان هووی است که هیچ یک نتوانستند به دیدار نهایی راه یابند.

در رقابت های انفرادی بانوان آکانه یاماگوچی ژاپنی به علت انصراف کارولینا مارین اسپانیایی بدلیل مصدومیت عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرد.

در رقابت های دو نفره آقایان تیم دو نفره کیم آستروپ و آندرس اسکاروپ راسموسن از دانمارک توانستند تیم هموطن خود متشکل از مدس کونراد پدرسن و مدس پیلر کولدینگ را بانتیجه 2 بر 0 شکست دهد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کنند.

در رقابت های دو نفره بانوان تیم دو نفره یوکی فوکوشیما و سایاکا هیراتو از ژاپن توانستند تیم دو نفره چین متشکل از هوانگ دونپینگ و لی هیون ایل را با نتیجه 2 بر 1 و در دیداری سخت و نفسگیر شکست دهند و عنوان قهرمانی را کسب کنند.

در رقابت های دو نفره مختلط نیز تیم دو نفره ژانگ نان و لی یین هوی از چین توانستند هموطنان خود که بخت اول قهرمانی این رقابت ها را هم دارا بودند را با نتیجه 2 بر 0 شکست دهند و عنوان قهرمانی را کسب کنند.
تاریخ : سه شنبه 17 اسفند 1395 | 07:22 ب.ظ | نویسنده : مهدی حسنی | نظرات

Google

تماس با ما